Portale społecznościowe oraz czasopisma pisane są najczęściej z myślą o kobietach oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są chętni do rozmów na temat garderoby czy wyglądu. Damy myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma na sobie, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł prezentacji gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców zniechęca nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną taką rzeczą powinna być marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki