Czy znacie 3 podstawowe terminy nakreślające typową damę? Ja znam: uczucie, bliscy i ubrania. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Czego potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Większość ceni sobie kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują postawy na zabój oddanego kochanka. Jak bardzo często mówią w połowie pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciach, jednakże w drugiej połowie skrycie pragną by obecny facet od czasu do czasu stawiał opór, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom także lubią zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a co dopiero relacja czy uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić wymaganiom wyjątkowych dam? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece małe lub wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich są najistotniejsze oraz na nich skup się najmocniej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna