Nasz Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na bok na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych krajów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu dokładniej polscy projektanci są w stanie przedstawić ludziom godne uwagi projekty!
Od modnych fasonów po wysokiej jakości tkaniny. W którym miejscu kryje się problem nabywców? Brak dostatecznych zdolności projektantów czy też szukający ludzie są zbytnio wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Klienci widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na szczycie oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, albo innej odzieży nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy sprawdzić regionalny asortyment.

Podsumowując postarajmy się pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę Polskim projektantom i innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety